Wielkie stężenie talentów muzycznych z Blues Pills

Blues Pills to kwartet złożony z muzyków z aż trzech narodowości. Taka mieszanka daje efekt w postaci niezwykłego bluesa. Będzie można go posłuchać podczas Suwałki Blues Festival 2016!

slider_blues_pils

To była długa, ciężka i kręta droga dla ludzkości, ale moment na który wszyscy długo czekali, ujrzał światło dzienne. Stało się to w grudniu 2011 roku. Elin Larsson, Cory Berry i Zack Anderson, jako dwudziestolatkowie, stworzyli grupę, która szybko stała się jedną z najbardziej cenionych i interesujących zespołów w przemyśle muzycznym.

Młody amerykańsko-szwedzko-francuski kwartet stworzył unikalną, intensywną i nadzwyczajną rockową atmosferę w połączeniu z mainstreamem, który zabierze was do przodków Blues Pills, czyli takich gwiazd jak Aretha Franklin, The Original Fleetwood Mac, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Janis Joplin oraz Cream.

Dla nas zespół jest wyrazem równowagi w życiu, który widać w symbolice dwudzielności takich jak: ciemność i światło, słońce i księżyc, życie i śmierć itd. To pokazuje, jak przeciwstawne siły równoważą się i uzupełniają się tworząc tym samym całość..! – wyjaśniają muzycy.

Więc usiądź, zrelaksuj się i ciesz się eliksirem jakim jest BLUES PILLS.

BP 2016

 

Zobacz również: www.bluespills.eu

Top