Program

Informujemy, że bilety na koncert otwarcia SBF 2018 zostały wyprzedane. Prosimy jednak śledzić stronę www.bilety.soksuwalki.eu/ W wypadku nieopłaconych rezerwacji bilety trafiają do ponownej sprzedaży.

 

Informujemy, że od 28 maja od godz. 12.00 bilety na koncerty klubowe będą w sprzedaży online.

                                    PROGRAM                                           

5 lipca 2018 r. (czwartek)

ODSŁONIĘCIE TABLICY W ALEI GWIAZD BLUESA I ŁAWECZKI BLUESMANA W SUWAŁKACH
15:30 – 16:00 uroczyste odsłonięcie 10. tablicy w Alei Gwiazd Bluesa i ławeczki bluesmana, ul. Chłodna

HAPPENING BLUESOWY 
16:00 – 20:00 ŚWIETLIKOWE BLUESOWANIE (PL), DRESZCZ BLUES BAND (PL), YOKATTA BROTHERS feat. An Diaz (FR/ARG), scena na placu im. M. Konopnickiej

WERNISAŻ WYSTAWY
19:30 –otwarcie wystawy „Obrazki z podróży. Miejsca i ludzie” autorstwa Danuty Matysik, foyer  Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5

KONCERT OTWARCIA / koncert biletowany
20:30 JAN CHOJNACKI PRZEDSTAWIA BIELSZY ODCIEŃ BLUESA LIVE – SEBASTIAN RIEDEL & CREE z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, support: Smooth GentlemenSala im. Andrzeja Wajdy SOK,  ul. Papieża Jana Pawła II 5
koncert transmitowany na antenie Programu 3 Polskiego Radia

KONCERTY KLUBOWE TOWARZYSZĄCE/ koncerty biletowane
21:00 AKURAT (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
23:00 RESO Blues Night (wystąpią: ART BLUES BAND i YATE), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
23:00 BLUE RAIN (PL), support: Adam Zalewski, Piwiarnia, ul. Chłodna 2

6 lipca 2018 r. (piątek)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 YOKATTA BROTHERS feat. An Diaz (FR/ARG), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
11:00 – 13:00 MOSCOW BEATBALLS (RUS), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
11:00 – 13:00 TEKSASY (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
11:00 – 13:00 PARANOJA HOTEL (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
11:00 – 13:00 BELKIN & JUTAS DUO (LT), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
11:00 – 13:00 BENA & RADVANYI (SK), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza 5

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:30 – 14:30 BLUESMASZYNA (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:30 – 17:00 SUWAŁKI BLUES DRIFT 2018 – zlot samochodów Mazda MX5, plac przy ul. T. Kościuszki  74
16:00 – 17:00 BLUES SZWAGIERS (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:00 – 16:00 ART BLUES BAND (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
16:30 – 17:30 PIANO BLUES BAND (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
18:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu im. M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
18:00 – 18:50 LITHUANIAN BLUES ORCHESTRA (LT), scena w parku Konstytucji 3 Maja
19:00 – 20:00 NUNO MINDELIS (BRA), scena przy Ratuszu
20:10 – 20:20 OTWARCIE SBF 2018,  scena w parku Konstytucji 3 Maja
20:30 – 21:30 SOUTHERN AVENUE (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja
21:40 ERIC BURDON & THE ANIMALS (UK/USA) , scena przy Ratuszu


KONCERTY KLUBOWE / koncerty biletowane
23.00
YOKATTA BROTHERS feat. An Diaz (FR/ARG), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
MOSCOW BEATBALLS (RUS), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
TEKSASY (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
PARANOJA HOTEL (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
BELKIN & JUTAS DUO (LT), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
BENA & RADVANYI (SK), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza 5

7 lipca 2018 r. (sobota)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 SAKIS DOVOLIS TRIO (GR), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
11:00 – 13:00 NUNO MINDELIS  (BRA), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
11:00 – 13:00 TAYLOR MOORE BAND (USA/PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
11:00 – 13:00 HENDRIX PROJECT (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
11:00 – 13:00 ALPHA STOMP (AUS), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
11:00 – 13:00 BARTEK GRZANEK TRIO (PL), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza 5

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny
13:30 – 14:30 BLUES TIME (PL), scena przy ul. Chłodna 2
15:30 – 17:30 koncert na mobilnej platformie, parada i pokaz motocykli, start ul. A. Mickiewicza 1
16:00 – 17:00 COTTON WING  (PL), scena przy ul. Chłodnej 2
15:00 – 16:00 DANNY BOY EXPERIENCE (PL), scena na placu im. M. Konopnickiej
16:30 – 17:30 SAKIS DOVOLIS TRIO (GR), scena na placu im. M. Konopnickiej
18:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu im. M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
18:00 – 19:00 MAKAR & CHILDREN OF THE CORN (PL), scena w parku Konstytucji 3 Maja
19:10 – 20:10 THORBJØRN RISAGER & THE BLACK TORNADO (DK), scena przy Ratuszu
20:20 – 21:30 SUPERSONIC BLUES MACHINE featuring very special guest BILLY F. GIBBONS (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja
21:40 MAVIS STAPLES (USA), scena przy Ratuszu

KONCERTY KLUBOWE / koncerty biletowane
23.00
SAKIS DOVOLIS TRIO (GR), Piwiarnia, ul. Chłodna 2
NUNO MINDELIS  (BRA), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75
TAYLOR MOORE BAND (USA/PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42
HENDRIX PROJECT (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1
ALPHA STOMP (AUS), OPEN Suwalszczyzna, T. Noniewicza 71 a
BARTEK GRZANEK TRIO (PL), Bar Suwalski, ul. A. Mickiewicza

8 lipca 2018 r. (niedziela)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny
11:00 – 13:00 FLESH CREEP (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny
15:00 – 18:00  POLISH BLUES CHALLENGE 2019, scena przy Ratuszu
MAKAR & CHILDREN OF THE CORN
SMOOTH GENTLEMEN
TWO TIMER
WHY DUCKY
JOANNA KNITTER BLUES & FOLK CONNECTION

18:30 – 19:30  VANESA HARBEK BAND (ARG/PL), scena przy Ratuszu
20:00 – 21:30  ØRGANEK  i goście (PL), scena przy Ratuszu

KONCERTY KLUBOWE / koncerty biletowane
22:00 FLESH CREEP (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

Prowadzenie koncertów głównych:
Jan Chojnacki i Jakub Michałek

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

 

Zobaczcie, jak wyglądała 10. edycja SBF – TUTAJ.

By zobaczyć program poprzednich edycji SBF wystarczy kliknąć na jeden z poniższych linków.


MATERIAŁY ARCHIWALNE:

Sprawdź, co działo się na Suwałki Blues Festival w 2017 roku – KLIKNIJ!

Sprawdź, co działo się na Suwałki Blues Festival w 2016 roku – KLIKNIJ!

Sprawdź, co działo się na Suwałki Blues Festival w 2015 roku – KLIKNIJ!

Sprawdź, co działo się na Suwałki Blues Festival w 2014 roku – KLIKNIJ!

Top