Kalendarz bluesowy na 2017 rok. Musisz go mieć!

Suwałki Blues Festival 2017 coraz bliżej. Odliczacie już dni do 6 lipca, kiedy zacznie się wyjątkowa, bo jubileuszowa 10. edycja SBF. Możecie umilić sobie oczekiwanie i każdego dnia czuć bluesa. 

Z przyjemnością prezentujemy kalendarz Suwałki Blues Festival na rok 2017. To nie tylko „odmierzacz upływających dni”, ale też wysokiej jakości pamiątka dla wszystkich fanów bluesa i SBF. Po latach jedno spojrzenie na energetyczne ujęcia z koncertów przywołają bluesowe wspomnienia z minionych edycji festiwalu.

Wyjątkowy kalendarz nie powstałby bez uprzejmej zgody artystów oraz aktywnej współpracy ze strony fotografów: Karola Nowakowskiego, Wojciecha Otłowskiego, Aigarsa Lapsy, Andrzeja Sidora, Henryka Gałaszewskiego, Mariusza Orchowskiego, Sławomira Potockiego i Mirosława Klińskiego.

Dzięki znakomitym zdjęciom, bluesowa atmosfera w najlepszym, bo suwalskim, wydaniu może być obecna w Waszym życiu każdego dnia. 6 lipca to data, którą musicie zakreślić w swoich kalendarzach. My pozwoliliśmy sobie wyręczyć Was i już zaznaczyliśmy datę 10.  edycji Suwałki Blues Festival.

Bluesowe kalendarze można kupić w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5) w cenie 18 złotych. Ilość ograniczona, więc kto chce mieć to unikalne wydawnictwo, powinien się pospieszyć.

sbf_kolaz_2017

Top