Koncert zespołu Night Come i gości – 19 listopada w Rozmarino.

Zapraszamy na 22. spotkanie Suwalskiego Fan Club Bluesa 2021, które odbędzie się 19 listopada 2021 r. o godz. 19.00 w Rozmarino, ul. Kościuszki 75. W ramach spotkania odbędzie się koncert zespołu Night Come i gości, jako suport wystąpi zespół Filmia z Suwałk. Wstęp wolny, za okazaniem wejściówek, które będą do odebrania od 15 listopada w Informacji SOK, ul. T. Noniewicza 71.

19.11.2021, godz. 19.00
Rozmarino, ul. Kościuszki 75
wstęp wolny za okazaniem wejściówek
wejściówki (2 bilety/osobę) do odbioruod 15 listopada
w informacji SOK, ul. T. Noniewicza 71

UWAGA! liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym

Podczas spotkanie zobaczymy muzyków, którzy współpracowali z zespołem. Nie zabraknie występów zaproszonych gości. Na scenie Rozmarino grupa Night Come zaprezentuje nowe kompozycje, ale nie zabraknie dobrze znanych utworów zespołu w zupełnie nowych aranżacjach.

Night Come 2021, fot. R. Charmuszko

Koncert jest realizowany przez Suwalski Ośrodek Kultury w ramach projektu Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Clubie Bluesa. Jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego Miasta Suwałk. Współorganizatorem koncertu jest Przystanek Rozmarino w Suwałkach. W ramach projektu odbyły się już prezentacje multimedialne o historii zespołu Night Come i koncert Night Come Akustycznie. Przed nami finałowy koncert, wydanie jubileuszowej płyty CD oraz prezentacja materiałów filmowy w formie video zespołu, a także koncert zaproszonego zespołu, który odbędzie się 16 grudnia w kawiarni artystycznej SOK, ul. Noniewicza 71.

Okładka płyty Night Come 30, fot. R. Krupiński

 

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbędą się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia.

 

 

 

 

 

Top