5. spotkanie w ramach Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. 25 października w Rozmarino wystąpi NORTH POLE QUARTET.

 25 października w ROZMARINO, w ramach Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, wystąpi zespół NORTH POLE QUARTET. Zapraszamy serdecznie.

V spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Wystąpi NORTH POLE QUARTET pod wodzą suwalskiego muzyka jazzowego i pedagoga Mariana Szaryńskiego.
25 października 2018 r. (CZWARTEK), godz. 19.00
WSTĘP WOLNY

 

Skład zespołu NORTH POLE QUARTET :

Leszek Wiszniewski – perkusja

Marian Szaryński – instrumenty klawiszowe

Aleksander Witkowski – kontrabas

gościnnie Radosław Nowicki – saksofon

 

INFORMACJA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: fanclub@suwalkiblues.com lub festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

Top