OFERTA SPECJALNA

Gościnna Suwalszczyzna czeka na fanów bluesa

Jak co roku, Suwałki Blues Festival przyciągnie na Suwalszczyznę tysiące miłośników muzyki bluesowej z całego świata. To niepowtarzalna okazja do promocji naszego pięknego regionu, a także szansa, aby zatrzymać festiwalowych gości na dłużej i dać im możliwość zauroczenia się Suwalszczyzną.

Jednym z założeń powołania do życia Suwałki Blues Festivalu była promocja Suwałk i Suwalszczyzny. Niestety, często festiwalowi goście ściągający do Suwałk z odległych zakątków Polski i z zagranicy, ograniczali swój pobyt do kilku spędzonych przy festiwalowych scenach czy w suwalskich klubach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– W tym roku przy organizacji Festiwalu większą uwagę poświęcimy promocji Suwalszczyzny i Suwałk. Będziemy starać się zatrzymać gości na dłużej, tak aby mieli okazję poznać nasze przepiękne okolice i chcieli tu wracać nie tylko na suwalskie święto bluesa – mówi Bożena Kamińska, dyrektor SOK. – Turystyka to dla wielu mieszkańców Suwałk i Suwalszczyzny ważne źródło dodatkowych czy nawet głównych dochodów. Warto, aby tysiące festiwalowych gości „rozlały” się po całej Suwalszczyźnie i aby z ich przyjazdu skorzystały nie tylko hotele i restauratorzy z Suwałk, ale również właściciele obiektów turystycznych i gastronomicznych w całym regionie. Suwałki Blues Festival to unikatowa okazja do promocji całego regionu, okazja, której nie wolno zmarnować. Dłuższe pobyty gości, którzy przyjadą na bluesową imprezę, to również zwiększone dochody dla lokalnych przedsiębiorców i do samorządowych budżetów – dodaje Kamińska.

– Organizatorzy SBF we współpracy z Portalem Turystycznym Suwalszczyzna – www.suwalszczyzna.net przygotowali w tym roku dla gości Festiwalu specjalną ofertę dłuższych pobytów wypoczynkowych na Suwalszczyźnie. Oferta ta, dostępna na specjalnej stronie www.festiwal.suwalszczyzna.net, obejmować będzie oferty noclegów w promieniu 30 km od Suwałk. Zakładkę z tymi ofertami znajdziemy też na stronie festiwalu www.suwalkiblues.com. Informacja pojawi się również na fanpage’ach SOK i SBF i w komunikatach dla prasy. Mamy nadzieję, że uda nam się przekonać gości bluesowej imprezy, aby spędzili na Suwalszczyźnie nie tylko festiwalowe dni, ale również tydzień lub dwa i poznali uroki naszego regionu – informuje Kamińska.

Lista obiektów turystycznych, które chciałyby przyjąć festiwalowych gości jest otwarta. Administratorzy serwisu www.festiwal.suwalszczyzna.net zastrzegają sobie prawo do publikacji ofert spełniających określone standardy pobytu.

suwalszczyzna_logo-1024x425

Top