BLACKBERRY BROTHERS (PL) – SBF 2019

Koncerty podczas SBF 2019

Piątek, 12.07.2019, godz. 11.00 – ŚNIADANIA BLUESOWE
Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42, wstęp wolny

Piątek, 12.07.2019, godz. 22.30 – KONCERT KLUBOWY
Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42, koncert biletowany
BILETY na www.bilety.soksuwalki.eu i w kasie SOK oraz od 1 lipca również bezpośrednio w klubie Browar Północny (pn.-pt. w godz. 12.00-18.00), tel. 502 699 399, email: rezerwacja@browarpolnocny.pl

Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Od tej pory trwa nieustanna, konsekwentna i pełna muzyki droga. Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej. Wszystkim, którzy wieszczą po nie wiadomo już który raz rychłą i nieodwracalną śmierć rock and rolla zespół udowadnia jak bardzo są w błędzie.

Mimo krótkiego stażu, grupie udało pokazać się w różnych częściach kraju. Rawa Blues Festival, Muzyczna Jesień w Grodkowie (jeden z najstarszych konkursów muzycznych w Polsce), Rock na plaży w Tychach, Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolskim czy Bluesroads Festival w Krakowie, to tylko niektóre z imprez, na których obecność Blackberry Brothers wzbudziła pozytywne reakcje publiczności. Zespół ma za sobą także profesjonalną sesje nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo. W maju 2018 roku ukazał się ich debiutancki album “Old Soul”, który został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez krytykę, ale przede wszystkim przez melomanów z Polski i zagranicy.

Skład:
Krzysiek Borodziuk – inst. klawiszowe
Bartek Jeżyna – gitara
Kuba Jeżyna – gitara
Hubert Kot – bas
Krystian Kot – perkusja
Mat Polański – śpiew

Zobacz także: www.facebook.com/blackberrybrothers

 

Top