Głosuj na SBF w plebiscycie Podlaskiej Marki Roku 2015!

Plebiscyt na Podlaską Markę Roku – wśród nominowanych jest 8. Suwałki Blues Festival 2015! Weź udział w głosowaniu i wygraj nagrody. Swoich faworytów wybierają mieszkańcy województwa podlaskiego. Głosy można oddać na specjalnie dedykowanej stronie.

slider_960_x_501

4 kwietnia ruszyło internetowe głosowanie o tytuł Podlaskiej Marki Roku 2015. Swoich faworytów wybierają mieszkańcy województwa podlaskiego. Do ścisłego finału dostało się osiemnastu finalistów wybranych spośród 142 nadesłanych propozycji. Na liście nominowanych znajduje się również Suwałki Blues Festival! Największy polski plenerowy festiwal bluesowy ma bardzo silną konkurencję, ale można pomóc SBF w rywalizacji o miano „Podlaskiej Marki Roku”.

Głosuj na Suwałki Blues Festival – KLIKNIJ!

Na stronie Podlaskiej Marki znajduje się pełna lista i opis kandydatur. Dokonując wyboru należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana bezpłatna wiadomość z kodem weryfikującym, który należy następnie wprowadzić na stronie, potwierdzając w ten sposób swój wybór. Po dokonaniu tej czynności głos zostanie uznany za ważny.

Podlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 10 lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Jego celem jest uhonorowanie tych, którzy oferują wysokiej klasy produkty, czym przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku regionu w kraju i poza granicami Polski.

Tak tłumnie, kolorowo i świetnie muzycznie było na Suwałki Blues Festival w 2015 roku:

Top