-
Energiczny EARL THOMAS w projekcie gospel powraca do Suwałk – 21 listopada w SOK!

Potężna dawka pozytywnej energii, niezmiernej żywiołowości i entuzjazmu to podstawowe cechy muzyki gospel. W środę, 21 listopada w Sali im. A. Wajdy sporą dawką żywiołowych brzmień i pięknych melodii podzieli się z suwalczanami amerykański wokalista, bluesman Earl Thomas. Tym razem w odsłonie gospel a capella.
-
5. spotkanie w ramach Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. 25 października w Rozmarino wystąpi NORTH POLE QUARTET.

-
Odwołanie konkursu na najlepsze zdjęcie z SBF 2018

-
4. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa za nami.

-
Nowy adres Biura Suwałki Blues Festival

-
Zmiany w kursowaniu autobusów w Suwałkach na czas bluesa

