Zapraszamy na pierwsze, po wakacjach, spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

14. spotkanie fanów bluesa z Suwałk odbędzie się kilka dni po wakacjach. Dobry moment, by wprowadzić się w jesienny, bluesowy nastrój i odliczać dni do następnego lipca i największego w Polsce święta bluesa. Muzyczne wrażenia zapewni duet Jazz Standards, czyli Wiesław Jarmoc i Milena Łukasiewicz-Miszkiel.

Piątek, 4.09.2020, godz. 19.00
klub muzyczny, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

Serdecznie zapraszamy


Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.


Duet rozpoczął swoją współpracę muzyczną ponad 5 lat temu wykonując znane standardy jazzowe w zespole Wigry Swingers. Obecnie grają w zespole The Way (znany kiedyś pod nazwą Milena Band) tworząc muzykę bluesowo-rockową, we współpracy z wieloma suwalskimi tekściarzami. Od prawie dwóch lat pracują nad projektem jazzowym, gdzie proponują własną interpretację standardów jazzowych w towarzystwie wyłącznie wokalu i gitary.

 

Top