FULL HOUZE (GR)

Zespół, który uwielbia grać na festiwalach motocyklowych!

fullhouze_600

Koncerty podczas SBF 2015
Piątek, 10.07.2015, godz. 10.00
Piwiarnia, ul. Chłodna 2
wstęp wolny

Sobota, 11.07.2015, godz. 23.00
Piwiarnia, ul. Chłodna 2
bilety na www.bilety.soksuwalki.eu i w kasie SOK

Full Houze to pięciosobowy grecki zespół. Został założony w 2009 roku.

Na początku ich główną inspiracją był rock rodem z południa. W ciągu kilku lat grupa tworzyła swój własny, unikatowy dźwięk, który jest kombinacją amerykańskiego bluesa/rocka połączonego z czystym europejskim sentymentalizmem.

Przez lata Full Houze grał cotygodniowe koncerty na żywo na scenach w całych Salonikach. To pozwoliło na zdobycie doświadczenia i renomy, a także służyło budowaniu więzi między członkami grupy. Artyści z zespołu stali się nie tylko muzykami doskonale rozumiejącymi się muzycznie, ale też najlepszymi przyjaciółmi.

Nazwa zespołu reprezentuje wszystko to, co powyżej. Pięć różnych kart, które dają wspólny mianownik…silna ręka…Full Houze!

Full Houze to grupa, którą… „kochają motocykliści”. Od 2011 roku zespół zagrał na wielu festiwalach motocyklowych i wziął udział w wielu zlotach.

Wiele tekstów, w tym dwanaście utworów zawartych na płycie ,,Streets of Town”, zostało napisanych podczas wielu podróży grupy. Ich praca jest wypełniona pasją, która wyłania się z miejscowych ulic wprost na cały świat.

Ich drugi album, który zostanie wydany już w lipcu, to zapowiedź trasy koncertowej promującej płytę.

Zobacz również: www.fullhouze.gr i www.facebook.com/fullhouzeband

Top