Unikalne kalendarze bluesowe do kupienia w kasie SOK

Suwałki Blues Festival 2015 coraz bliżej. Odliczacie już dni do 9 lipca, kiedy zacznie się VIII edycja SBF. Możecie umilić sobie oczekiwanie i każdego dnia czuć bluesa.

Z przyjemnością prezentujemy kalendarz Suwałki Blues Festival na rok 2015. To nie tylko „odmierzacz upływających dni”, ale też wysokiej jakości pamiątka dla wszystkich fanów bluesa i SBF. Po latach jedno spojrzenie na energetyczne ujęcia z koncertów przywołają bluesowe wspomnienia z minionych edycji festiwalu.

Wyjątkowy kalendarz nie powstałby bez uprzejmej zgody artystów oraz aktywnej współpracy ze strony fotografów: Andrzeja Zujewicza, Wojciecha Otłowskiego, Andrzeja Matusiaka, Krzysztofa Antończaka, Henryka Gałaszewskiego i Olgi Rapczyńskiej.

Dzięki znakomitym zdjęciem bluesowa atmosfera w najlepszym, bo suwalskim, wydaniu może być obecna w Waszym życiu każdego dnia. Od 31 marca dni do SBF 2015 zostanie dokładnie 100. Możecie sobie zakreślić tę datę. My pozwoliliśmy sobie wyręczyć Was i już zaznaczyliśmy datę VIII edycji Suwałki Blues Festival.

Bluesowe kalendarze można kupić w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5) w cenie 30 złotych. Ilość ograniczona, więc kto chce mieć to unikalne wydawnictwo, powinien się pospieszyć.

SBF_kolaz

Top