SUWALSKI FAN CLUB BLUESA

Szanowni Państwo. Głosowanie na Suwalski Budżet Obywatelski 2021 r. dobiegło końca. Dzięki Państwa głosom oddanym na projekt pn. Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Clubie Bluesa w 2021 r.  spotkamy się podczas koncertów zespołu  Night Come, spotkań filmowych czy jamsessions.  DZIĘKUJEMY!

 

Najbliższe spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

ODWOŁANE | Gala Blues Top 2019. Koncert z kwartalnikiem Twój Blues.

22 listopada 2020 r., godz. 18.00

Regulamin-imprez-i-wydarzeń-artystycznych-organizowanych-w-Suwalskim-Ośrodku-Kultury-2020

 

Serdecznie zapraszamy


Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.


 


Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.


ZREALIZOWANE SPOTKANIA W RAMACH SUWALSKIEGO FAN CLUBU BLUESA

2019

2020

 

Top