Suwałki Blues Festival znalazł się wśród laureatów plebiscytu Blues Top 2018. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż ogłoszono wyniki plebiscytu Blues Top 2018. Jak co roku, środowisko bluesowe, skupione wokół czytelników i dziennikarzy Kwartalnika “Twój Blues”, wybrało faworytów mijającego sezonu w ankiecie “Blues Top 2018”. Głosowanie odbyło się w 13 kategoriach, z rozróżnieniem na Polskę i Świat. Suwałki Blues Festival znalazł się wśród laureatów w kategorii Wydarzenie Roku – Polska.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także wszystkim, którzy oddali swój głos na Suwałki Blues Festival.

Polscy laureaci – jak co roku – są zaproszeni do udziału w uroczystym koncercie „Gala Blues Top”, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 o godzinie 18.00 w Chorzowskim Centrum Kultury w ramach festiwalu „Bluestracje” . Oprócz niepowtarzalnych występów podczas  „Gali” zostaną wręczenie nagrody przedstawiające grafiki autorstwa światowej sławy artysty-plastyka, profesora katowickiej ASP, Romana Kalarusa.

Pełna lista laureatów plebiscytu –> KLIKNIJ TUTAJ

 

Informacje źródłowe: www.twojblues.com

 

Top