Bilety na koncerty klubowe SBF 2019 już tylko w klubach

Tradycyjnym punktem w programie Suwałki Blues Festival są wieczorne koncerty klubowe w kilku suwalskich restauracjach i pubach. W tym roku blues rozbrzmiewał będzie w pięciu klubach. Bilety na koncerty trafiły do sprzedaży jakiś czas temu, ale jeszcze są dostępne. Od środy, 10 lipca, można je jednak kupić już tylko w klubach!

Zakończyła się sprzedaż biletów na koncerty klubowe za pośrednictwem strony www.bilety.soksuwalki. eu oraz w kasie SOK. Od środy chętni do wybrania się na któryś z klubowych koncertów muszą najpierw udać się do wybranego klubu i tam kupić bilet. Na większość koncertów bilety jeszcze się znajdą, chociaż na niektóre gwiazdy jest już ich niewielka ilość. Warto się więc pospieszyć. W klubach można też kupić bilety na niedzielne jam sessions, które ukoronują tegoroczny festiwal.

W tym roku bluesa od późnych godzin wieczornych do wczesnych godzin porannych będzie można posłuchać w: Browarze Północnym (ul. T. Noniewicza 42), Rozmarino (ul. T. Kościuszki 75), Black Pub Komin (ul. E. Plater 1), OPEN Suwalszczyzna (ul. T. Noniewicza 71 a)  i  w Piwiarnii (ul. Chłodna 2).

Przypominamy jednocześnie, że wstęp na wszystkie koncerty plenerowe Suwałki Blues Festival 2019 oraz na śniadania bluesowe w klubach jest bezpłatny.

Top