KONCERT ODWOŁANY! 16. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Koncert zespołu Gieno Band.

Szanowni Państwo. Z  uwagi na włączenie Miasta Suwałki od 10 października 2020 r. do strefy czerwonej, odwołuje się wydarzenia kulturalne planowane na najbliższy tydzień (10-18.10.2020). Oznacza to, że 16. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zaplanowane na 15.10.2020 r. nie odbędzie sie. Oficjalny komunikat Suwalskiego Ośrodka Kultury TUTAJ

Jesień to dla wielu jedna z najpiękniejszych pór roku. Szum liści tańczących na wietrze, bogata paleta barw, słowem piękna złota jesień. W jej nastrój wprowadzą nas muzycy zaproszeni na kolejne, 16. już spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, które odbędzie się 15 października w klubie muzycznym Suwalskiego Ośrodka Kultury. Zobaczymy i usłyszymy nowa formację, jaką tworzą doświadczeni muzycy z Suwałk i Mariampola, koncertujący zarówno w Polsce jak i na Litwie.

Skład:
Georgijus Mosteikis – śpiew, gitara
Gienek Roszko – gitara basowa
Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe
Leszek Wiszniewski – perkusja

15.10. (czwartek), godz. 19.00
klub muzyczny, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona


Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.


 

 


UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

 

Top