Polski Dzień Bluesa w Suwałach. Koncert zespołu Gęsia Skórka Blues Band

Na 15. spotkaniu Suwalskiego Fan Clubu Bluesa pojawi się znana z wcześniejszych koncertów białostocka grupa Gęsia Skórka Blues Band. Zespół gra największe bluesowe przeboje we własnych autorskich interpretacjach. Szykuje się wieczór pełen bluesowej tradycji, zagranej z mocnym rockowym pazurem.

17.09. (czwartek), godz. 19.00
klub muzyczny, ul. T. Noniewicza 71
wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

Serdecznie zapraszamy


Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.


Zespół GĘSIA SKÓRKA BLUES BAND założony został w Białymstoku w styczniu 2014 roku przez dwóch białostockich muzyków Janusza Nowowsiaka (harmonijka ustna) i Marka Gąsiorowskiego (gitara). Rok później po skompletowaniu składu zespół zagrał premierowy koncert w prestiżowym białostockim klubie Zmiana Klimatu. Potem były liczne koncerty głównie w białostockich klubach i okolicznych miejscowościach oraz niezliczone próby. W pod koniec 2015 do zespołu dołączyła obecna wokalistka Katarzyna Pisula, a latem 2016 zespół zasilił gitarzysta Dariusz Chociej znany m.in. ze współpracy z Martyną Jakubowicz, grupą Daab i Andrzejem Krzywym. W styczniu 2017 basistą zespołu został Jarosław Jefimiuk, który wcześniej grał w zespołach Via Mistica i Dacord.

Repertuar opiera się o bluesową tradycję, ale zagrany jest w dużej mierze z rockowym pazurem. Gęsia Skórka gra największe bluesowe przeboje we własnej autorskiej interpretacji. Ma też kilka własnych utworów, które niebawem doczekają się rejestracji.

 

 


UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

 

Top