Ruszyło głosowanie na projekt Suwalski Fan Club Bluesa 2020. Liczymy na Wasze głosy.

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. Wśród zgłoszonych projektów znajduje się projekt kolejnej edycji Suwalskiego Fan Club Bluesa. Zachęcamy do oddania głosów za pośrednictwem strony ▶️budzetobywatelski.suwalki.eu ◀️ Suwalski Fan Club Bluesa 2020 znajduje się na pozycji 1 w kategorii projekty kulturalne lub społeczne.  Głosowanie potrwa do 31 października.

Oprócz głosowania w formie elektronicznej  budzetobywatelski.suwalki.eu,  można skorzystać z tradycyjnej formy tj. papierowej karty do głosowania. Kartę można pobrać z załącznika dostępnego na stronie budzetobywatelski.suwalki.eu,  lub wziąć z portierni Urzędu Miejskiego przy ul. Mickiewicza 1 w Suwałkach. Wypełnioną kartę należy wrzucić do jednej z urn ustawionej w holu Urzędu Miejskiego przy ul. Mickiewicza 1, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 19.00 lub w Aquaparku Suwałki, przy ul. Jana Pawła II 7, codziennie, w godz. 6.00 – 22.00.

Projekty do Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 zgłaszali mieszkańcy. Łącznie do wydania jest 2,6 mln zł:
– 2 mln zł na duże projekty o wartości od 100 do 800 tys. zł,
– 0,5 mln zł na projekty małe do 100 tys. zł
– 0,1 mln zł na projekty kulturalne lub społeczne o wartości do 20 tys. zł.

Zgłoszone propozycje zweryfikował Zespół ds. Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego i zdecydował o umieszczeniu na karcie do głosowania 6 projektów inwestycyjnych „dużych”, 11 projektów inwestycyjnych „małych” oraz 7 projektów „kulturalnych lub społecznych”.

Głosowanie odbywa się poprzez wybranie maksymalnie jednego projektu z każdej grupy projektów, łącznie trzech projektów z listy.

Na co trafią pieniądze, zdecydują mieszkańcy.  Wyniki głosowania poznamy 25 listopada.


UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.


 

Elektronicznie można głosować TUTAJ ▶️ https://bit.ly/33rdBFI ◀️

Dziękujemy za oddane głosy.

 

Top