Suwalski Fan Clubu Bluesa. Za nami pierwsze spotkanie.

Jest nam niezmiernie miło, iż na pierwsze spotkanie inaugurujące powstanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, które odbyło się w czwartek 5 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Hotelu  Loft 1898***,  ul. Pułaskiego 24K w Suwałkach przybyło tak wielu fanów bluesa. Podczas pierwszego spotkania przedstawiony został plan działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, odbył się także quiz bluesowy podczas którego można było wygrać atrakcyjne nagrody. Wszytko to z towarzyszeniem zespołu DRESZCZ, który zagrał w składzie: Tomasz Kierejsza – vocal, gitara, Andrzej Jasiński – gitara basowa, Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe, Zygmunt Szulc – perkusja.

Na wszystkich gości czekała także miła niespodziana ufundowana przez hotel Hotelu  Loft 1898*** oraz Browar Północny, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

INFORMACJA! Podczas wydarzenia można było zapisać się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Gorąco zachęcamy do zapisywania się do Fan Clubu Bluesa. Swoją chęć można zgłosić dogą mailową – wystarczy wysłać na adres: fanclub@suwalkiblues.com lub festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

 

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

 

 

Top