Suwalski Fan Club Bluesa w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok – głosowanie!

Od dzisiaj (23 października) do 7 listopada 2017 r. można głosować na projekt Suwalski Fan Club Bluesa  w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Wszystkich fanów bluesa zachęcamy do oddania głosu.

Głosowanie odbywa się internetowo zgodnie ze wskazówkami na stronie: http://budzetobywatelski.suwalki.eu/ w zakładce Projekty kulturalne lub społeczne projekt nr 2.

Można głosować również w formie papierowej. W Urzędzie Miasta (ul. Mickiewicza 1) przy portierni oraz w Aquaparku przy kasach znajdują się urny do głosowania do których należy wrzucić  znajdujące się na miejscu uprzednio wypełnione karty do głosowania.

Suwalski Fan Club Bluesa

Projekt zakłada powołanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, który będzie podejmował działania i inicjatywy kulturalne dotyczące propagowania muzyki bluesowej poprzez organizację zajęć warsztatowych dla zainteresowanych muzyków, zajęć edukacyjnych dla młodzieży oraz cykl koncertów zespołów muzycznych. Powołanie Klubu z pewnością przyczyni się do upowszechnienia muzyki bluesowej w mieście i stanowić będzie kolejną ofertę dla rozwoju kulturalnego mieszkańców. Zweryfikowany koszt realizacji projektu – 12 100 zł.

Zachęcamy wszystkich fanów bluesa w Suwałkach i okolicy do głosowania ten projekt.

Dziękujemy za Wasze głosy!

 

Top