Projekt Suwalski Fan Club Bluesa będzie realizowany w 2018 roku. Dziękujemy za Wasze głosy!

Znamy wyniki głosowania na Suwalski Budżet Obywatelski na rok 2018 rok. Jesteśmy szczęśliwi, iż w kategorii inicjatyw kulturalnych realizacji poddany będzie Suwalski Fan Club Bluesa.  Dziekujemy wszystkim fanom bluesa w Suwałkach i okolicy za oddane głosy. 

Suwalski Fan Club Bluesa

Projekt zakłada powołanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, który będzie podejmował działania i inicjatywy kulturalne dotyczące propagowania muzyki bluesowej poprzez organizację zajęć warsztatowych dla zainteresowanych muzyków, zajęć edukacyjnych dla młodzieży oraz cykl koncertów zespołów muzycznych. Powołanie Klubu z pewnością przyczyni się do upowszechnienia muzyki bluesowej w mieście i stanowić będzie kolejną ofertę dla rozwoju kulturalnego mieszkańców. Zweryfikowany koszt realizacji projektu – 12 100 zł.

GŁOSOWANIE W RAMACH SUWASLSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO NA 2018 ROK

Od 23 października do 7 listopada 2017 r. można było głosować na projekt Suwalski Fan Club Bluesa  w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok.  Głosowanie odbywało się internetowo zgodnie ze wskazówkami na stronie: http://budzetobywatelski.suwalki.eu/ w zakładce Projekty kulturalne lub społeczne – projekt nr 2. Można było głosować również w formie papierowej. W Urzędzie Miasta (ul. Mickiewicza 1) przy portierni oraz w Aquaparku przy kasach znajdowały się urny do głosowania do których należało wrzucić  znajdujące się na miejscu uprzednio wypełnione karty do głosowania.

Dziękujemy za Wasze głosy!

 

Top