Suwałki Blues Festival znalazł się wśród laureatów plebiscytu Blues Top 2017. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż ogłoszono wyniki plebiscytu Blues Top 2017. Jak co roku, środowisko bluesowe, skupione wokół czytelników i dziennikarzy Kwartalnika “Twój Blues”, wybrało faworytów mijającego sezonu w ankiecie “Blues Top 2017”. Głosowanie odbyło się w 13 kategoriach, z rozróżnieniem na Polskę i Świat. Suwałki Blues Festival znalazł się wśród laureatów w kategorii Wydarzenie Roku – Polska.

Fot. www.twojblues.com

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także wszystkim, którzy oddali swój głos na Suwałki Blues Festival.

Polscy laureaci – jak co roku – są zaproszeni do udziału w uroczystym koncercie „Gala Blues Top”, który odbędzie się 28 kwietnia 2018 o godzinie 18.00 w Chorzowskim Centrum Kultury w ramach festiwalu „Bluestracje” . Oprócz niepowtarzalnych występów podczas  „Gali” zostaną wręczenie nagrody przedstawiące grafiki autorstwa światowej sławy artysty-plastyka, profesora katowickiej ASP, Romana Kalarusa.

Pełna lista laureatów plebiscytu –> KLIKNIJ TUTAJ

Informacje źródłowe: www.twojblues.com
Top