SBF 2016 nominowany do Podlaskiej Marki Konsumentów. ZAGŁOSUJ…bo kochasz bluesa

Jeśli czujesz bluesa, zagłosuj i zrób SBF prezent na 10. urodziny! Głosować można do 2 kwietnia.

Podlaska Marka Roku to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, cieszący się ogromnym  zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Jego celem jest wyłonienie i uhonorowanie produktów najlepiej promujących region. W tym roku wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, bo ponad 200. Ostatecznie potwierdzono udział 179 produktów. Spośród nich kapituła konkursu wyłoniła 21, w tym Suwałki Blues Festival w kategorii Wydarzenie.

Głosuj na Suwałki Blues Festival – KLIKNIJ!

Jednocześnie ruszyło głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów. Lista nominowanych znajduje się TUTAJ >>. Dokonując wyboru należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana bezpłatna wiadomość z kodem weryfikującym, który należy następnie wprowadzić na stronie, potwierdzając swój wybór. Przyjęto zasadę, że jeden numer telefonu komórkowego równa się jednemu głosowi.

Laureatów XIII edycji Podlaskiej Marki poznamy 27 kwietnia podczas gali finałowej, która odbędzie się Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Zwycięzcy otrzymają po 10 tys. zł, statuetki oraz szanse na udział w imprezach promocyjnych. W poprzednich edycjach Podlaskiej Marki, rywalizowało około tysiąca produktów, przedsięwzięć oraz miejsc, a internauci oddali ponad 100 tys. głosów.

Tak tłumnie, kolorowo i świetnie muzycznie było na 9. Suwałki Blues Festival w 2016 roku:

Suwałki Blues Festival 2016 – część 1.

Suwałki Blues Festival 2016 – część 2.

Suwałki Blues Festival 2016 – część 3.

Suwałki Blues Festival 2016 – część 4.

Top