Informacja dotycząca zamknięcia na czas festiwalu dróg w Suwałkach oraz zwiększeniu terenu imprezy masowej

Przedstawiamy informacje dotyczące zamknięcia dla ruchu kołowego dróg w centrum miasta.  W związku z organizacją imprezy plenerowej Suwałki Blues Festival 2018 został także zwiększony teren imprezy masowej w parku Konstytucji 3 Maja w dniach 6-8 lipca 2018 r.

 
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że od dnia 5 lipca 2018 r. (CZWARTEK) od godz. 23:00 do dnia 9 lipca 2018 r. (PONIEDZIAŁEK) do godz. 06:00 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego:
– ul. T. Kościuszki (na odcinku od ul. A. Mickiewicza do Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego),
– ul. A. Mickiewicza (na odcinku od ul. T. Kościuszki do ul. Ks. K. A. Hamerszmita) oraz
– parkingi przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita w Suwałkach.
Ponadto w dniu 6 lipca 2018 r. (PIĄTEK) od godz. 16:00 do godz. 24:00, w dniu 7 lipca 2018 r. (SOBOTA) od godz. 14:00 do godz. 24:00 oraz 8 lipca 2018 r. (NIEDZIELA) od godz. 15:00 do godz. 24:00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego:
– ul. T. Kościuszki (na odcinku od Muzeum Okręgowego do Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego) w Suwałkach.
 W dniu 7 lipca 2018 r. (SOBOTA) od godz. 15.30 do godz. 16.30 odbędzie się koncert na mobilnej platformie i parada motocykli następującą trasą przejazdu:
I. przejazd: wyjazd od ul. A. Mickiewicza (przy Urzędzie Miejskim) – ul. L. Waryńskiego – T. Noniewicza – gen. J. Dwernickiego – T. Kościuszki – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – ks. K. Hamerszmita – A. Mickiewicza
II. przejazd: wyjazd od ul. A. Mickiewicza (przy Urzędzie Miejskim) – ul. L. Waryńskiego – T. Noniewicza – gen. J. Dwernickiego – do T. Kościuszki 74
Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.
 

Informujemy, iż teren imprezy masowej Suwałki Blues Festival 2018 został powiększony o obszar znacznej części parku Konstytucji 3 Maja.

Przypominamy, że na terenie imprezy obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia broni, materiałów pirotechnicznych, przedmiotów mogących zagrozić życiu lub zdrowiu ludzkiemu oraz alkoholu, środków odurzających i substancji psychotropowych.

Informujemy także o zakazie użytkowania przez wszystkich wystawców instalacji gazowych, w tym butlowych zgodnie z pozytywna opinia straży pożarnej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

 

 

Top