Drugie spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa już 24 maja w Browarze Północnym

Jest nam niezmiernie miło ponownie zaprosić Państwa na spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Po inauguracji powołania Suwalskiego Fan Clubu Bluesa w kwietniu, czas na drugie spotkanie.  Tym razem wszystkich miłośników bluesa zapraszamy 24 maja na godzinę 19.00 do Browaru Północnego w Suwałkach.

2. SPOTKANIE SUWALSKIEGO FAN CLUBU BLUESA – koncert zespołu DINO JAZZ BAND
Miejsce: BROWAR PÓŁNOCNY, ul. Noniewicza 42, Suwałki
Data: 24 maja 2018 r., godz. 19.00
WSTĘP WOLNY

DINO JAZZ BAND – grupa złożona ze znanych suwalskich muzyków. Chętnie koncertują, zaskakując słuchaczy nie tylko muzycznie! W 2017 roku ,,Dinozaurów” można było posłuchać podczas Jarmarku Kamedulskiego, a w tym roku wystąpią również 3 maja w ramach Muzycznej Majówki z SOK. Zespół działa przy Suwalskim Ośrodku Kultury.

Skład zespołu Dino Jazz Band:
Wiesław Jarmoc – gitara
Waldemar Pstrzoch – saksofon altowy
Bogdan Wieczorek – instrumenty klawiszowe
Eugeniusz Roszko – bass
Zbigniew Skucz – perkusja

ZAPRASZAMY SERDECZNIE W IMIENIU SUWALSKIEGO FAN CLUBU BLUESA ORAZ BROWARU PÓŁNOCNEGO.

Gorąco zachęcamy do zapisywania się do Fan Clubu Bluesa. Swoją chęć można zgłosić dogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

Podczas pierwszego spotkania przedstawiony został plan działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, odbył się także quiz bluesowy podczas którego można było wygrać atrakcyjne nagrody. Wszytko to z towarzyszeniem zespołu DRESZCZ -> ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ

 

 

 

Top