6. spotkanie w ramach Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. 29 listopada w Rozmarino wystąpi THE WAY.

29 listopada w ROZMARINO, w ramach Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, wystąpi zespół THE WAY.  Zapraszamy serdecznie.

VI spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Wystąpi zespół THE WAY .
29 listopada 2018 r. (CZWARTEK), godz. 19.00, rezerwacja stolików tel. 87 563 24 00
WSTĘP WOLNY

Skład zespołu THE WAY:
Milena Łukasiewicz – Miszkiel – śpiew
Wiesław Jarmoc – gitarzysta, kompozytor, lider zespołu.
Leszek Wiszniewski – perkusja
Andrzej Jasiński – gitara basowa
Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe


THE WAY

Zespół działa od ponad trzech lat, początkowo pod nazwą Milena Band. Tworzą go znani i uznani suwalscy muzycy, działający w lokalnym środowisku od wielu lat, współpracując z suwalskimi formacjami bluesowi, jazzowymi i rockowymi. W skład zespołu wchodzi: Milena Łukasiewicz-Miszkiel – śpiew, Leszek Wiszniewski – perkusja, Andrzej Jasiński – gitara basowa, Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe oraz Wiesław Jarmoc – gitarzysta, kompozytor, lider zespołu. Zespół wielokrotnie i z dużym powodzeniem koncertował przed suwalską publicznością. Grał również na Litwie i w Estonii. Zespół w 2017 wydał płytę pn. „Raz do roku taki cud”, gdzie znajduje się 12 utworów w ciepłym klimacie świąt Bożego Narodzenia. Spokojna, refleksyjna muzyka będąca kompilacją jazzu, swingu i delikatnego bluesa znakomicie oddaje świąteczny nastrój. Autorem tekstów jest znany suwalski dziennikarz – Zbigniew Gniedziejko, muzykę napisał Wiesław Jarmoc, a Kazimierz Gomułka – suwalski artysta plastyk stworzył projekt graficzny okładki.

Zobacz także: www.the-way.pl

 

 

INFORMACJA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: fanclub@suwalkiblues.com lub festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa.

Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

Top